fbpx

Nasza kadra

Poznaj nas

Dorota Wojtowicz

dyrektor do spraw pedagogicznych

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. Paulo Coelho, Alchemik

Monika Ferenszkiewicz​

Organ prowadzący, nauczyciel języka niemieckiego

Motto

Joanna Zbiegły

Asystentka dyrektora

„Najpiękniejszy makijaż, jaki możesz nosić, to uśmiech.” „Uśmiech to klucz, który otwiera wiele drzwi.”

Izabela Wolf

Psycholog i doktor zdrowia publicznego

Motto: Nawet to, co było do tej pory niemożliwe - stanie się całkowicie możliwe, gdy tylko uwolnimy wszystkie negatywne emocje w tym temacie" Dr David R. Hawkins M.D. Ph.D. Zdrowie emocjonalne to podstawa udanego , spełnionego życia , byłoby miło gdybyśmy uczyli dzieci pracy z emocjami już od najmłodszych lat .

Michalina Kozak-Markowska

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej z wych. przedszkolnym z kształceniem integracyjnym

Motto:"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie-naucz. Jeśli nie wie-wytłumacz. Jeśli nie może-pomóż. (J.Korczak)
Moja praca jest moja pasją. Cieszą mnie sukcesy, które odnoszą dzieci. Każde dziecko jest inne, ale każde jest dla mnie tak samo ważne.

20210131_111518

Paulina Wojtowicz

Nauczycielka wczesnoszkolna, psychopedagog, nauczyciel języka angielskiego, wychowawca

Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu. - Dan Brown
Od zawsze wiedziałam, że chce być nauczycielem. Jest to nie tylko mój zawód, ale i pasja. Uwielbiam podróżować, a moim lekiem na wszystko jest sport.

rpt

Karina Sobstel - Szulc

Nauczycielka wspomagająca

Empatycznie- ekstrawertyczna, ceniąca prace z uczniem, jego indywidualizm i potrzeby emocjonalne. Prywatnie rozwijam pasję związana z rękodziełem , przyjemność sprawia mi pieczenie ciast.W czasie wolnym pochłania mnie taniec ,nauka języków obcych oraz czas spędzany z córką.

Paulina Łazowska

Nauczycielka wspomagająca, wychowawca

Kładę duży nacisk na kształcenie umiejętności komunikacyjnych. Uwielbiam taniec, gotowanie, cały czas odkrywam nowe pasje.

20210128_094330

Nikola Sołtysiak

Nauczycielka Edukacji Elementarnej z Językiem Angielskim. Wychowawca

Motto: „Bardziej być niż więcej mieć” (J. P. II)
Z zawodu i pasji pedagog wczesnoszkolny. Największą radość daje mi uśmiech i wdzięczność dzieci. Od wielu lat pracuję z młodzieżą jako instruktorka Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Daria Naprawska-Dołek

Nauczycielka języka angielskiego.

Nauczyciel języka angielskiego z powołania. Uwielbiam dzielić się wiedzą z drugim człowiekiem i zarażać go swoją energią. W wolnym czasie oddaję się drugiej pasji jaką jest szycie.

Ewa Krymowska

Nauczycielka geografii

Motto: " Świat jest jak książka i ci, którzy nie podróżują czytają tylko jedną stronę"
Praca nauczyciela daje mi mnóstwo satysfakcji. Swoim uczniom pokazuję piękno świata i zarażam miłością do podróżowania. Bardzo lubię musicale, dobrą książkę i mleczną czekoladę 🙂

Łukasz Klim

Nauczyciel matematyki

Moim hobby i równocześnie zawodem jest obcowanie z liczbami. Ułamek wolnego czasu poświęcam na dobrą książkę. A całkowicie relaksuje mnie słuchanie muzyki. Na co dzień szukam samych plusów, nie przejmując się minusami.

Aleksander Skórka

Nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca

Trener piłki nożnej w Akademii Piłkarskiej Gwardii Koszalin. Pasjonat sportu oraz propagowania zdrowego stylu życia. Jeśli nie praca z dziećmi, to otworzyłbym własny antykwariat , w których można przeglądać książki oraz napić się zdrowej herbaty.

Dorota Hełminiak-Surdyk

Nauczycielka informatyki i nauki programowania.

„Jeżeli koncepcja od samego początku nie jest szalona, nie ma dla niej żadnej nadziei” – Albert Einstein

Natalia Polek

Nauczycielka wspomagająca

Bycie nauczycielką to nie tylko mój zawód ale i pasja. W wolnym czasie bardzo lubię gotować oraz spędzać czas z najbliższymi.

Katarzyna Jawilak

Nauczycielka biologii

„ Szkoła to mój drugi dom - i nie chcę tego nigdy zmieniać „

1633697903303

Małgorzata Gach

Nauczycielka języka angielskiego.

Monika Plank

Nauczycielka wczesnoszkolna, wychowawca, nauczycielka języka angielskiego

Motto: „Jedyna droga do zrobienia wielkiej roboty, to kochać to, co robisz.”

Daria Miler

Nauczyciel matematyki

"Nie możesz rozwiązać trudnego zadania - bierz się za zadanie niemożliwe." Aleksander Wielki nieOBLICZALNA nauczycielka matematyki, na którą zawsze można LICZYĆ

Marta Kosterska

Nauczycielka wspomagająca

Współpraca z dziećmi sprawia mi ogromną radość. Uwielbiam obserwować postępy naszych podopiecznych oraz ich spontaniczność. Motto: ,,Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego się pragnie”. - P. Coelho

Paulina Radziejewska

Nauczycielka historii, wiedzy o społeczeństwie i historii i teraźniejszości.

MOTTO: "W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły. To gniew, zazdrość, chciwość, pretensja, kłamstwo i pogarda. Drugi jest dobry. To radość, pokój, miłość, nadzieja, uprzejmość, empatia i prawda. który wilk wygra? ten, którego karmimy". Odważ się być szczęśliwym. 🙂

Monika Bencych

Nauczycielka języka angielskiego

Motto: " W życiu przydaje się mentor, nauczyciel. Ktoś życzliwy, kto popchnie nas nawet leciutko, ale we właściwym kierunku. Puknie palcem w mapę i wskaże drogę, której początku sami nie umieliśmy odnaleźć." (A. Pilipiuk)

Wiktoria Cygan

nauczycielka języka angielskiego dodatkowego

Motto: „Sukces nauczyciela jest w rękach ucznia, nie odwrotnie”. – Carlos Ruiz Zafón

Patrycja Kapeluch

Nauczyciel wspomagający, psycholog

Uwielbiam podróże, mokry nos psa, mruczenie kotów, pływanie i… pizzę! Świetnie czuję się za kierownica i marzę o kupnie leciwej terenówki. Uważam że nie istnieje hasło "za dużo" książek. MOTTO “Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie…” J. Korczak.

Monika Pawlak

Nauczyciel wspomagajacy, wychowawca

Motto: Na zawsze ponosisz odpowiedzialność, za to co oswoiłeś.

Katarzyna Kop

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, wychowawca

Jestem nauczycielem pełnym pasji i zaangażowania. Staram się, aby każdy dzień w szkole stał się dla młodego człowieka wyjątkową przygodą. Moim celem jest inspirowanie dzieci entuzjazmem i sprawianie, aby uczniowie odkrywali radość do nauki oraz uwrażliwianie ich na odmienność ponieważ, każdy z nas jest wyjątkowy. „Każdy uczeń to diament, który świeci własnym światłem”

Magda Krajza

Motto:" W życiu są ważne trzy rzeczy-milość,nauka i spełnianie marzeń"

Joanna Oreńczak

Pedagog

„Magno emit,qui vult nihil amittere”. Oznacza, że warto realizować marzenia, nawet gdy nie jest to łatwe. Takie wartości staram się przekazać moim uczniom. Lubię uczyć się i nauczać, ciekawi mnie świat. Dlatego jestem też nauczycielem kilku przedmiotów, a to napewno jeszcze nie koniec.

Marta Anna Sokołowska-Mróz

Pedagog, socjoterapeutka, praktyk dramy, terapeutka manualna, instruktorka medytacji

Każdego dnia szukam powodu do radości i uwolnienia od obciążających przekonań. Całe życie zawodowe w procesie rozwoju i wzrostu.

Aleksandra Zwolak

Nauczycielka wychowania fizycznego ze specjalnością instruktora pływania, fitnessu, gimnastyki korekcyjnej i edukacji zdrowotnej.

Prywatnie miłośniczka wielu dyscyplin sportowych. Motto: ,,Najpierw tworzymy nawyki, potem one tworzą nas”.

Patryk Miksa

nauczyciel religii, oligofrenopedagog

Nauczanie to moja pasja, a czas wolny poświęcam na śledzenie ekscytujących wydarzeń sportowych, wciągający serial i słuchanie polskiej muzyki rozrywkowej. Z zawodu jestem również dziennikarzem, co sprawia, że komunikacja z innymi i budowanie relacji nie jest mi obce. Motto, które mi przewodzi zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym to "Zawsze znaleźć czas dla drugiej osoby".

Karolina Dziduch,

„Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.” — Claude Debussy „Bez muzyki, życie byłoby pomyłką”. – Friedrich Nietzsche

Anna Cichocka

Dorota Niezgoda

Natalia Mikulska

Mateusz Wojtkiewicz

Natalia Wlizło

Anna Cichocka

Aleksandra Sobczak

Patrycja Sienkiewicz