WAKACJE!

Dziś pierwszy dzień wakacji, ale miło będzie powspominać wczorajsze, tak udane zakończenie roku 🥰. Już tradycją jest, że najstarsze klasy przenoszą się do bajkowego Maszkowa świętując ostatni dzień szkoły 🥳. Ugoszczeni przez Państwa Wieliczków cudownie spędziliśmy czas, żegnając się ze sobą na dwa letnie miesiące 🤗❤️.

Lody? Lody!

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 z Kropkiem

Sposób na upalne dni?

☀️🌡BITWA WODNA 🌊🎉Wszystkie klasy, czy to pierwsze, czy szóste bawiły się świetnie! 👌🏼

Wycieczką kończymy rok szkolny

Wspaniale spędzony czas ; szukanie skarbu , towarzystwo zwierząt , kontakt z naturą, zabawy, przygotowanie pizzy idealne zakończenie roku szkolnego ! IVA🎉👏🎉👏🎉👏🤩

Wycieczka klas 6

Na takie wyjazdy jak ten, warto czekać cały rok szkolny 🥰. Klasy 6 w tym roku były na wycieczce w Rymaniu, gdzie spędziły aktywnie czas świętując zbliżające się wakacje 🙂. Pływaliśmy w basenie, jeździliśmy na quadach, strzelaliśmy z wiatrówki, karmiliśmy zwierzęta w minizoo, mieliśmy podchody i ognisko, bawiliśmy na trampolinie, graliśmy w ping ponga, badmintona, bilard i kibicowaliśmy w meczu Anglia vs Czechy 🤩.

Fokarium w Łebie

Wycieczka do fokarium to wielkie przeżycie dla naszych pierwszoklasistów!

Centrum Nauki Eksperyment

21.06 odbyła się długo wyczekiwana wycieczka do Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni. Uczniowie klasy 2 i 3 spędzili miło czas wśród interaktywnych instalacji i pokazów. Połączyliśmy naukę ze świetną zabawą. Poznaliśmy hydro-świat, zjawiska przyrodnicze, fizyczne oraz zagadki ludzkiego ciała. Było wspaniale!

Czas na piknik!

11 czerwca odbył się nasz szkolny Piknik dla klas 1-3. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę

Znacie origami?

Ale czy znacie origami płaskie? Dzisiaj w klasie 1a tworzyliśmy obrazki z kółek techniką origami płaskie. Piękne prace wyszły naszym dzieciakom.

Wspomnienia z Dnia Dziecka